ТЕХАС ТА-00-010 RAPTOR інверторна зварка - стійка, надійна та потужна. З дорогою та якісною начинкою, транзистори фірми TOSHIBA забезпечать довгу службу апарата, дросель - забезпечить легкий та стабільний струм. Усилені боянети d-13мм і довжина робочих мідних кабелів 3 метра, нададуть кращу маневреність під час зварювання.
Дисплей
Зварювальний апарат Тех.АС ТА-00-010 комплектується дисплеєм. Ця функція буде корисною для зварювальників, які виконують зварювальні роботи у місцях, де слабкий рівень освітлення. За допомогою дисплея в моделі інвертора Тех.АС ТА-00-010 оператор легко підбере оптимальний зварювальний струм. Важливу роль відіграє дисплей для зварювальників-початківців, дозволяючи краще орієнтуватися в управлінні зварювальним апаратом.
Байонети
На зварювальний апарат Tex.AC ТА-00-010 встановлені збільшені байонети формату 35-50мм. Цей формат забезпечує найкраще з'єднання та збільшену площу контактної групи під час роботи з високими струмами. Байонети в зварювальному апараті Тех.АС ТА-00-010 витримують високе струмове навантаження 300А. Для максимальної безпеки оператора байонентна група розроблена з урахуванням усіх норм техніки безпеки.
Дросель
Для забезпечення легкого збудження дуги у зварювальному інверторі Тех.АС ТА-00-010 встановлений фізичний дросель. Основне призначення дроселя - це стабілізація зварювального струму, завдяки чому розпалювання дуги проходить легше, дуга стабільніша. Крім цього, встановлений дросель впливає якість зварного шва. Проварювання металу глибше, що призводить до якісного зварного шва з меншою кількістю порожнин. Як результат зварний шов щільніший, витримує велике навантаження на розрив.
Номінальна напруга
Велику роль відіграє в зварювальному апараті Тех.АС ТА-00-010 можливість підключення до мережі від 140 до 250В. Ця функція не обмежує користувача у виборі місць проведення зварювальних робіт. Варто зазначити, що широкий діапазон роботи інвертора дозволяє проводити роботи в місцях, де відсутня локальна мережа. Підключивши апарат до генератора користувач легко виконає поставлені завдання зварювання.
Переваги:
- потужність,
- кабеля - 3 метра,
- дисплей,
- транзистори TOSHIBA,
- потужна система охолодження,
- захист від перевантаження,
- захист від ненавмисного замикання +-,
- гарантія офіційна 3 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТехАС |
| Страна производитель | Украина |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальный сварочный ток | 250 А |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Номинальная потребляемая мощность | 5.2 кВА |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 5 мм |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 мм |
| Продолжительность нагрузки | 80 % |
| Степень защиты IP | 21 |
| Вес | 5.2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 130 мм |
| Длина | 320 мм |
| Высота | 200 мм |
- Цена: 5 000 ₴








