Пила дискова DWT HKS12-59, напівпрофесійна пила з потужним 1250 Ват двигуном та 6000 оборотів на хвилину. Максимальний проріз деревини 59 мм. Зручна та надійна пила з високоякісних матеріалів, мідною обмоткою двигуна. Офіційна гарантія 3 роки. Придбавши у нас пилу, Ви отримаєте доступ до оригінальних запчастин ТМ DWT, CROWN, STANLEY, DEWALT. За додатковою інформацією прошу звертатись, номера телефонів на сайті r-tool.com.ua
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | DWT |
| Страна производитель | Швейцария |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 190 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 20 мм |
| Максимальное количество оборотов | 6000 об/мин |
| Максимальная глубина пропила | 59 мм |
| Угол наклона | 45 град. |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Параллельный упор | Да |
| Дополнительные функции | |
| Вес | 3.6 кг |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Защитный кожух | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 500 ₴











