Зарядний пристрій Forte CD-10M для акумулятора призначений для ефективного заряджання акумуляторів зарядним струмом від 2,5А до 10A. Ємність акумуляторів, що заряджається 20-120 А/год. Обладнаний захистом від перевантажень та короткого замикання. Має вбудований індикатор зарядки для візуального контролю. Легко працює при температурі навколишнього середовища: -10°C - +40°C.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Тип зарядного устройства | Трансформаторные |
| Материал корпуса | Металл |
| Напряжение зарядки | 6 В |
| Ток заряда | 10 А |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зарядное |
| Цвет | Красный |
| Наличие амперметра | True |
| Ручка для переноса | True |
| Время зарядки | 6 година |
| Тип индикатора | Светодиод |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Напряжение питающей сети | 220 В, 230 В |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 180 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Высота | 95 мм |
| Масса | 1.3 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 500 ₴










