-11%

Kaiser MIG-305 напівавтомат 3в1 на 5 кг (MIG/MAG-MMA 305), КАЙЗЕР MIG305
11 000 ₴
9 800 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6915588133054
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Професійний зварювальний напівавтомат інверторний Kaiser MIG-305 з можливістю роботи з газом (MIG) та без газу (MAG) та дуговим зварюванням (ММА). В комплект входить якісний знімний Єврорукав довжиною 3 метри.
Зварювальний інверторний напівавтомат Kaiser MIG/MAG-305 - один з найкращих апаратів на ринку України по доступній ціні. Використовується для різноманітних зварювальних робіт, як професійного так побутового. Агрегат виготовлений на сучасному обладнанні з високої якості комплектуючих. Завдяки застосуванню інверторної технології Kaiser MIG-305 має компактні розміри і досить не важкий - 19,5 кг.
Споживання електроенергії апаратом у порівнянні з класичними трансформаторами в кілька разів нижче. Вам не варто більше переживати, що в мережі слабка напруга, або що сусіди вдадуться скаржитися через стрибки світла! Модель може працювати в режимі напівавтоматичного зварювання (MIG/MAG) у середовищі газу та без нього (флюсовим дротом) та в режимі ручного дугового зварювання електродами (MMA) на постійному струмі. Струм зварювання плавний змінюється в межах від 10 до 305А і відображається на електронному дисплеї. З основних особливостей зварювального напівавтомата обов'язково варто відзначити: швидке заправлення дроту без газу, наявність знімного "єврорукава", термозахист, універсальність і надійність. Найважливіша особливість індуктивність – це процес в електричному ланцюзі, який уповільнює швидкість наростання струму. Можливість налаштування цього параметра дозволяє уникнути короткого замикання, роблячи зварювальний процес плавнішим.
Індукційна зварювання – спосіб зварювання, в якому для нагрівання заготівлі використовується електромагнітна індукція.
Основними особливостями напівавтомата Kaiser MIG-305 є:
- Індуктивність;
- Плавне регулювання подачі дроту;
- Електронний дисплей - налаштування показника зварювального струму;
- Збереження працездатності при слабкій напрузі;
- Можливість роботи з газом і без газу;
- Швидка заправка дроту - встановити бухту з дротом дуже просто і швидко;
- Знімний єврорукав 3м.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | KAISER |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальный сварочный ток | 20 А |
| Максимальный сварочный ток | 305 А |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Номинальная потребляемая мощность | 7 кВт |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.6 мм |
| Максимальный диаметр проволоки | 1.2 мм |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Механизм подачи проволоки | Металл |
| Тип подключения рукава | Евро разъем |
| Максимальная температура окружающей среды | 35 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | -10 град. |
| Емкость катушки для сварочной проволоки | 5 кг |
| Степень защиты IP | 21 |
| Вес | 19 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
Информация для заказа
- Цена: 9 800 ₴











