
ТехАС TAOE-S6 безщіткова акумуляторна ланцюгова пила, (15см, 2Аг, кейс) ТАОЕ-S6
1 455 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00006
- +380 (67) 584-96-20
_ Вартість пилки з телескопічною штангою 3900 грн.
(при замовленні зі штангою просимо вказувати в коментері: +телескопічна штанга).
Акумуляторна ланцюгова пила Texac TOAE-S6 має безщітковий двигун, що є довговічним та менше вимагає обслуговування. Також, важливо відзначити безключову систему натягування ланцюга, яка спрощує процес регулювання та підтримки ланцюга. При цьому, можливість використання пили до 100 разів, або до 90 хвилин безперервної роботи на одному заряді акумулятора, що робить її досить продуктивним і економічним інструментом для різання деревини та інших потреб. Довжина різу 14см, змащування ланцюга - ручне. Гарантія офіційна 36 місяців!
Комплектація:
- пилка 1шт,
- акумулятор 2Аг- 1шт,
- ланцюг 1шт,
- шина 1шт,
- зарядка з індикатором,
- кейс,
- набір ключів,
- інструкція з гарантійним талоном.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | ТехАС |
| Страна производитель | Украина |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 152 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Скорость вращения цепи | 8 м/сек |
| Вес | 1.15 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Количество оборотов | 5000 об/мин |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Время заряда аккумулятора | 2 мин |
| Дополнительные функции | |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Аккумуляторная пила |
| Расположение зубьев | Двустороннее |
| Глубина пропила | 140 мм |
| Напряжение | 20 В |
| Емкость аккумулятора | 2 А / ч |
- Цена: 1 455 ₴










