Безкоштовна доставка в точку видачі ROZETRA!
Заточка ланцюгів ТехАС ТА-01-685
-
Двигун потужністю 350Вт в поєднанні зі швидкістю обертання 5000 об/хв без проблем впораються з заточкою ланцюгів бензинових і електричних пил різних типорозмірів.
-
Діаметр шліфувального круга 104 мм, а діаметр шпинделя 2.2 мм, товщина 3,2 мм.
-
Невелика вага 1.9 кг.
ПЕРЕВАГИ:
-
Поворотна платформа з кутом заточування до 35° дозволяє налаштувати точну глибину та кут заточування
-
Мінімальний рівень вібрації - якісна обробка деталей
-
Багатошарова заливка обмоток якоря і статора термостійким лаком надійно захищає двигун від будівельного пилу та міжвиткового замикання.
-
Міцний корпус з якісного ABS пластику зі спеціальним складом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТехАС |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Заточной |
| Потребляемая мощность | 350 кВт |
| Число оборотов холостого хода | 5000 об/мин |
| Угол наклона | 35 град. |
| Максимальный диаметр диска | 104 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.2 мм |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Общие параметры | |
| Вес | 1.9 кг |
| Длина | 26 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Высота | 19 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 628 ₴




