Садовий пилосос та повітродувка Tех.AC TA-CB280 швидко і легко змете і збере все сміття в Вашому саду. Вбудований подрібнювач зменшить об’єм сміття, що помітно полегшить його видалення. Мішок для збору сміття, об’ємом 40 л, зручний і простий у використанні.
Швидкість повітряного потоку 280.8 км/год, потужність двигуна 3200 Вт.
Гарантія офіційна 2 роки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТехАС |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Воздуходув-пылесос |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Форм-фактор | Передвижной |
| Максимальная скорость воздушного потока | 47 м/сек |
| Объем мусоросборника | 40 л |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 3200 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 17000 об/мин |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Высота | 300 мм |
| Вес | 3.5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 955 ₴





