-10%

ТехАС ТАОЕ-PS25, секатор акумуляторний, 25мм, 2Аг
2 049 ₴
1 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТАОЕ-PS25
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
!!! Акумуляторний секатор ТЕХАС з телекоспічною двометровою штангою 4100 грн.
Акумуляторний секатор ТехАС ТАОЕ-PS25 - інструмент призначений для обрізки гілок дерев, кущів тощо. На відміну від ручних секаторів Тех.АС ТАОЕ-PS25 має велику ступінь зусилля, що дозволяє різати гілки товщиною до 25мм. здатен показати надзвичайно високу продуктивність не викликаючи втоми користувача. Безщітковий двигун відрізняється високою енергоефективністю, збільшеним часом безперервного використання та довговічністю. Можливість встановлення ножів на 25мм та 32мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Україна |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Довжина леза | 25 мм |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Вага | 1 кг |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прорізнена рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴






