Опис зварювального напівавтомата Vitals Professional MIG 2000 Digital LCD
Зварювальний апарат «Vitals Professional MIG2000 DigitAll LCD» належить до ручних інверторних зварювальних апаратів, призначений для:
- ручного дугового зварювання постійним струмом прямої або зворотної полярності (режим «ММА») виробів зі сталі, електродами з покриттям;
- напівавтоматичного ручного дугового зварювання зварювальним дротом постійним струмом (режим «MIG-MAG») вуглецевих і низьколегованих сталей з використанням захисної атмосфери з інертних газів (вуглекислий газ, аргон або суміші);
- напівавтоматичного ручного дугового зварювання постійним струмом прямої або зворотної полярності (режим «FIux») вуглецевих і низьколегованих сталей без захисного газу із використанням спеціального флюсового зварювального дроту;
- ручного дугового зварювання неплавким (вольфрамовим) електродом з присадним дротом з використанням захисної атмосфери з інертних газів (аргон, гелій або суміші) постійним струмом прямої або зворотної полярності (режим «TIG LIFT») нержавійної сталі, кольорових металів.
Додатково напівавтоматичне ручне дугове зварювання може здійснюватися в режимі програмно встановлених параметрів (Synergy) практично без втручання користувача в налаштування процесу.
Виріб також надає можливість змінювати налаштування режиму зварювання в ручному режимі.
У функціоналі передбачені такі налаштування як:
- Регулювання індуктивності;
- Pre (попередня продувка зони зварювання захисним газом) та Pos (продувка зони зварювання захисним газом після вимкнення струму зварювання);
- 2T - Вибір алгоритму роботи пальника в режимі «увімкнено/вимкнено») за 2 рухи куркової клавіші;
- 4Т -Вибір алгоритму роботи пальника в режимі «продувка/початок зварювання/завершення зварювання/продувка» за 4 рухи куркової клавіші;
- SPOT - Вибір режиму крапкового зварцювання з дискретністю подачі імпульсів у межах 0–3 секунд.
Параметри налаштувань мають індикацію на рідкокристалічному (LCD) дисплеї.
Особливості Vitals Professional MIG 2000 Digital LCD:
- сучасна технологія розробки зварювальних апаратів;
- чотири режими зварювання ММА, MIG-MAG, Synergy, TIG LIFT;
- модуляція зварювального струму;
- легке запалювання дуги;
- автоматичне корегування зварювального струму;
- захист від перегрівання;
- захист від перенавантаження;
- робота за низької напруги живлення.
Комплектація Vitals Professional MIG 2000 Digital LCD:
- Зварювальний апарат - 1;
- Пальник напівавтоматичного зварювання «MIG» - 1;
- Зварювальний кабель-електродотримач - 1;
- Зварювальний кабель-затискач - 1;
- Універсальний «молоток-щітка» - 1;
- Інструкція з експлуатації - 1;
- Пакувальна коробка - 1.
ГАРАНТІЯ ОФІЦІЙНА 5 РОКІВ!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Литва |
| Производитель | Vitals |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальный сварочный ток | 180 А |
| Максимальный сварочный ток | 200 А |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Номинальная потребляемая мощность | 7.2 кВт |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.6 мм |
| Максимальный диаметр проволоки | 1.2 мм |
| Продолжительность нагрузки | 60 % |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Механизм подачи проволоки | Металл |
| Тип подключения рукава | Евро разъем |
| Емкость катушки для сварочной проволоки | 5 кг |
| Степень защиты IP | 21 |
| Вес | 14.2 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 265 мм |
| Длина | 505 мм |
| Высота | 385 мм |
Информация для заказа
- Цена: 13 330 ₴











