Професійний зварювальний напівавтомат інверторний Vitals Master MIG 1400 з можливістю роботи з газом (MIG) та без газу (MAG) та дуговим зварюванням (ММА). В комплект входить якісний знімний Єврорукав довжиною 3 метри.
Зварювальний інверторний напівавтомат Vitals Master MIG 1400 - один з найкращих апаратів на ринку України по доступній ціні. Використовується для різноманітних зварювальних робіт, як професійного так побутового. Агрегат виготовлений на сучасному обладнанні з високої якості комплектуючих. Завдяки застосуванню інверторної технології Vitals Master MIG 1400 має компактні розміри і досить не важкий - 13,3 кг.
Споживання електроенергії апаратом у порівнянні з класичними трансформаторами в кілька разів нижче. Вам не варто більше переживати, що в мережі слабка напруга, або що сусіди вдадуться скаржитися через стрибки світла. Модель може працювати в режимі напівавтоматичного зварювання (MIG/MAG) у середовищі газу та без нього (флюсовим дротом) та в режимі ручного дугового зварювання електродами (MMA) на постійному струмі. Струм зварювання плавний змінюється в межах від 10 до 140А і відображається на електронному дисплеї. З основних особливостей зварювального напівавтомата обов'язково варто відзначити: швидке заправлення дроту без газу, наявність знімного "єврорукава", термозахист, універсальність і надійність.
Основними особливостями напівавтомата Vitals Master MIG 1400 є:
- Кабелі у даній моделі - мідні;
- Плавне регулювання подачі дроту;
- Електронний дисплей - налаштування показника зварювального струму;
- Збереження працездатності при слабкій напрузі;
- Можливість роботи з газом і без газу;
- Швидка заправка дроту - встановити бухту з дротом дуже просто і швидко;
- Знімний єврорукав 3м.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Литва |
| Производитель | Vitals |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальный сварочный ток | 140 А |
| Минимальный сварочный ток | 30 А |
| Максимальное отклонения напряжения | 15 % |
| Номинальная потребляемая мощность | 4.9 кВт |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.6 мм |
| Максимальный диаметр проволоки | 1.2 мм |
| Продолжительность нагрузки | 60 % |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Механизм подачи проволоки | Металл |
| Тип подключения рукава | Евро разъем |
| Емкость катушки для сварочной проволоки | 5 кг |
| Уровень шума | 65 дБ |
| Степень защиты IP | 21 |
| Вес | 13.8 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 210 мм |
| Длина | 420 мм |
| Высота | 33 мм |
- Цена: 10 990 ₴








