Бензиновий генератор ТехАС ТА-04-128 – резервне джерело живлення для вашого приватного будинку, який надійно забезпечить роботу вашої побутової техніки, добре впорається на будмайданчику з інструментом. Переваги: мідна обмотка двигуна, стабільна напруга AVR, тримає частоту 50 Гц, великий бак на 15л., вагою 42кг. Проводимо технічну перевірку перед відправкою. Надаємо гарантійну та після гарантійну підтримку. Гарантія офіційна 24 місяців. За додатковою інформацією звертайтесь +380505849620
|
ХАРАКТЕРИСТИКИ TEX.AC ТА-04-128 |
|
|
НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ |
2500 (ВТ) |
|
МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ |
2800(ВТ) |
|
ВИХІДНА НАПРУГА |
230(В) |
|
КІЛЬКІСТЬ РОЗЕТОК |
2 |
|
НАПРУГА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ |
12 В/6.5 А |
|
НОМІНАЛЬНА ЧАСТОТА (ГЦ) |
50 |
|
ТИП ЗАПУСКУ |
Ручний |
|
АЛЬТЕРНАТОР |
Є |
|
ТИП ДВИГУНА |
OHV, 4-х тактний |
|
ОБ'ЄМ ДВИГУНА |
196 КУБ |
|
ПОТУЖНІСТЬ ДВИГУНА |
6,5 К.С. |
|
ТИП ПАЛИВА |
Бензин 95 |
|
ВИТРАТА ПАЛИВА |
0,46 КВТ/Л/ГОД |
|
ОБ'ЄМ ПАЛИВНОГО БАКА |
15 Л |
|
ОБ'ЄМ МАСЛА В КАРТЕРІ |
0,6 Л |
|
ПОКАЗНИК РІВНЯ ПАЛИВА |
Є |
|
ОХОЛОДЖЕННЯ ДВИГУНА |
Повітряне |
|
РІВЕНЬ ШУМУ |
67 ДB |
|
ВАГА |
42 КГ |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТехАС |
| Страна производитель | Украина |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная сила тока | 6.5 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 2.5 кВт |
| Максимальная мощность | 2.8 кВт |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Объем двигателя | 196 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Мощность двигателя | 6.5 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Потребление топлива | 0.46 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Высота | 450 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Вес | 42 кг |
- Цена: 11 280 ₴








