
CROWN CT23026-125XS-4 BMC Original шліфмашина кутова, акумуляторна безщіткова
6 000 ₴
- Готово к отправке
- Код: CT23026-125XS-4
- +380 (67) 584-96-20
CROWN - швейцарський бренд, відомий своєю високотехнологічністю. Прикладом надійного і безпечного інструменту є кутова акумуляторна шліфмашина CROWN CT23026-125HXS-4 BMC при вазі 2,1 кг здатна працювати на швидкості до 9000 оборотів в хвилину. Прилад працює від потужного і продуктивного акумулятора 20 Li-Ion, тому Ви зможете використовувати її в гаражі або на дачі.
Максимальний діаметр диска кутової шліфувальної машини CROWN CT23026-125HXS-4 BMC становить 125 мм. Такі болгарки найбільш популярні, оскільки дозволяють вирішити більшість побутових завдань. З інших переваг кутової шліфувальної машини CROWN CT23026-125HXS-4 BMC слід назвати безщітковий 20-вольтний двигун і бічну рукоятку на дві позиції, що дозволяє контролювати процес роботи.
Інструмент оснащений плавним пуском, а пристрій Mesh Covers не дозволяє пилу потрапляти в двигун, що сприяє зручності і тривалої експлуатації болгарки. У разі несправності болгарки електронна муфта зменшить реакцію відштовхування, а електронний гальмо швидко зупинить диск, що допоможе уникнути травм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crown |
| Страна производитель | Швейцария |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 8000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Размер цанги | 14 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Дополнительные функции | |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
- Цена: 6 000 ₴






