Ланцюгова електропила Кентавр СП-234с чудово підходить для легкого та швидкого розпилювання сухої та мокрої деревини. Електропила набагато економніша бензинового аналогу, менш гучна, краще збалансована, легка в експлуатації та можна використовувати у закритому приміщенні.
Переваги:
- Потужний двигун: 2300Вт,
- Подвійна система безпеки: гальмо ланцюга, блокування кнопки,
- Спрощений та зручний механізм натягу ланцюга,
- Автоматичний масляний насос,
- Поперечне розташування двигуна,
- Швидкозмінні щітки,
- Індикатор рівня мастила в баку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Кентавр |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина шины | 400 мм |
| Длина пропила, (мм) | 380 |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 13 м/сек |
| Количество оборотов | 7800 об/мин |
| Объем масляного бака | 200 мл |
| Вес | 6 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2300 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Да |
| Время срабатывания тормоза цепи | 0.15 сек |
Информация для заказа
- Цена: 2 650 ₴








