Міксер будівельний ТехАС ТА-01-240 з потужністю 2000Вт, призначений для замішування різних сумішей та розчинів. Перевагою даної моделі є двошвидкісний редуктор. На першій швидкості 600 обертів на хвилину, міксер дає великий момент, що крутить, ефективно і рівномірно замішує густі будівельні суміші. На другій швидкості 900 обертів на хвилину, забезпечує рівномірне замішування рідких будівельних сумішей. Вага міксера 5кг. Комплектація: міксер, вінчик
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТехАС |
| Страна производитель | Украина |
| Тип патрона | M14 |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 900 об/мин |
| Вес | 5 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет корпуса | Оранжевый |
| Тип миксера | Стационарный |
| Количество насадок | 1 |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 3 450 ₴





