Kaiser MIG-310 PRO – це мега крутий, професійний напівавтоматичний апарат, призначений для зварювання різних типів металів. Максимальний зварювальний струм 310 А при робочій напрузі 180-240В. Підтримує такі типи зварювання: MMA – Manual Metal Arc – ручне дугове зварювання штучними (покритими) електродами, TIG – Tungsten Inert Gas – дугове зварювання інертним газом з неплавким вольфрамовим електродом, MIG/MAG – Metal Inert/Active Gas – дугове зварювання дротом у середовищі інертного/активного захисного газу з автоматичною подачею дроту. Також великою перевагою апарату є наявність LCD-дисплей і його компактність, що дозволяє транспортувати інструмент без особливих зусиль.
Комплектація:
- Набір кабелів з тримачем електродів та клемою маси;
- Рукав для напівавтоматичного зварювання;
- Щиток зварювальника;
- Щітка для очищення місця;
- Інструкція.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KAISER |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальный сварочный ток | 310 А |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Номинальная потребляемая мощность | 8 кВт |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.6 мм |
| Максимальный диаметр проволоки | 1.2 мм |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Механизм подачи проволоки | Металл |
| Тип подключения рукава | Евро разъем |
| Емкость катушки для сварочной проволоки | 5 кг |
| Степень защиты IP | 21 |
| Вес | 15 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 230 мм |
| Длина | 500 мм |
| Высота | 320 мм |
Информация для заказа
- Цена: 15 930 ₴



