Призначення мийки високого тиску ТехАС ТА-03-515, для очищення різних поверхонь від забруднень.
Ефективну та довговічну роботу миття забезпечують високоякісні компоненти:
- алюмінієва помпа.
- функція самоусмоктування.
- металевий патрубок на вході води.
- щітковий двигун з мідною обмоткою.
- захист від перегріву.
- функція – автостоп
- блокування від випадкового вмикання.
Алюмінієва помпа розрахована витримувати тривалі та високі навантаження. Не схильна до механічної деформації внаслідок нагрівання. Шланг довжиною 8м забезпечує комфортну роботу. Функція автостоп - при відпустці курка на пістолеті відбувається автоматичне вимкнення двигуна, не витрачається ресурс двигуна та помпи.Функція самостійного забору води - за відсутності централізованої подачі води миття здійснює забір води з автономних джерел, наприклад, бочка, відро або інша ємність, в якій знаходиться вода.
КОМПЛЕКТАЦІЯ ТехАС ТА-03-515
ШЛАНГ 8М - 1шт.
ПІНО-ГЕНЕРАТОР - 1шт.
ФІЛЬТР ГРУБОГО ОЧИЩЕННЯ ВОДИ - 1шт.
ШВИДКОЗЙОМНИЙ КОННЕКТОР ДЛЯ ШЛАНГУ - 1шт.
ПІСТОЛЕТ РОЗБІРНИЙ - 1шт.
КОЛЕСА - 2шт.
КАТУШКА ДЛЯ НАМОТАННЯ ШЛАНГУ - 1шт.
КОМПЛЕКТ КРІПЛЕНЬ;
КОМПЛЕКТ ГВИНТІВ КРІПЛЕННЯ;
ІНСТРУКЦІЯ;
ГАРАНТІЙНИЙ ТАЛОН.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТехАС |
| Страна производитель | Украина |
| Классификация | Бытовой |
| Материал корпуса насоса | Алюминий |
| Максимальное давление | 170 бар |
| Максимальная производительность | 480 л/ч |
| Потребляемая мощность | 2500 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Назначение | Многофункциональный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 690 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Глубина | 32 мм |
| Вес | 10 кг |
- Цена: 7 947 ₴








