
Кентавр СПАВ-300 Digit Mini, 300А, MMA, MIG-MAG, TIG LIFT, зварювальний напівавтомат
4 988 ₴
- Под заказ
- Код: 00300
Отправка с 29 мая 2026+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Напівавтомат зварювальний Кентавр СПАВ-300 Digit Mini
Крім високих показників надійності та продуктивності роботи зварювальний апарат має ряд інших явних переваг, до числа яких входять:
- унікальна технологія розробки зварювальних апаратів, мікропроцесорне управління зварюванням;
- три режими зварювання MMA, MIG-MAG (3 подрежими роботи), TIG LIFT;
- легке запалювання дуги;
- стабільна дуга;
- модуляція зварювального струму;
- захист від перегріву;
- працездатність у широкому діапазоні напруг електромережі (160‒240 В) довжина зварювальних кабелів 2,0 метра.
Функція «Hot Start» — легке запалювання дуги (автоматичне короткочасне підвищення струму).
Функція «Arc Force» — «Модуляція зварювального струму» (автоматична зміна струму до 30% залежно від відстані електрода до металу)
Функція «Anti Stick» — «Попереджує прокалювання електроду у разі залипання» (автоматично знижує струм).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальный сварочный ток | 300 А |
| Минимальный сварочный ток | 30 А |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.6 мм |
| Максимальный диаметр проволоки | 1 мм |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Механизм подачи проволоки | Пластик |
| Тип подключения рукава | Встроенный |
| Емкость катушки для сварочной проволоки | 1 кг |
| Степень защиты IP | 21 |
| Вес | 5.7 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
Информация для заказа
- Цена: 4 988 ₴


