Тример електричний Worcraft EGT07-300 бездоганний варіант по догляду прибудинкового газону. Тример зручний, простий в експлуатації, легкий на вагу та маневровий. Завдяки телескопічної штанги та опорного колеса ви легко зможете обкосити вздовж бордюрів та дорогих для вас рослин.
- Потужність 650Вт,
- Швидкість оборотів 9300,
- Товщина жилки до 1,6мм,
- Вага 3,2кг,
- Гарантія 2 роки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Worcraft |
| Состояние | Новое |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 9300 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Вес | 2.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Триммер |
| Режущий элемент | Леска |
| Тип штанги | Прямая |
| Расположение двигателя | Снизу |
| Частота тока | 50 Гц |
| Тип рукоятки | D-образная (кольцевая) |
| Складная ручка | True |
| Регулировка ручки по высоте | True |
| Ширина скашивания лески | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 799 ₴





