Електрокоса ТЕХАС ТА-03-319 - це універсальний та надійний помічник для догляду за ділянкою. Потужність електродвигуна 2000Вт та максимальною кількістю обертів 10000. Процес запуску контролює зпобіжна кнопка. Добре збалансована і зручна в управлінні, завдяки розташуванню двигуна у верхній частині. Комфортна велосипедна (U-образна) ручка, що регулюється по висоті та дозволяє підлаштовувати косу під користувача. Діаметр штанги 26 мм, вал - суцільний, стальний, не розбірна, що забезпечує надійність.
Особливості:
- 3-х зубчастий сталевий ніж для роботи з молодою порослю.
- Додатково оснащена напівавтоматичною жилкою, зручною для косіння трави.
- Плечовий ремінь - забезпечує зручність і комфорт при роботі.
- Зручний фіксатор подовжувача, розташований у верхній частині на корпусі коси.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТехАС |
| Страна производитель | Украина |
| Режущий элемент | Нож |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Частота тока | 50 Гц |
| Состояние | Новое |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип | Электрокоса |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Тип штанги | Прямая |
| Ширина скашивания ножа | 250 мм |
| Ширина скашивания лески | 420 мм |
| Мощность двигателя | 2.7 л. с. |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Складная ручка | Да |
- Цена: 4 500 ₴









