
SEQUOIA SBC 2012BS-EV акумуляторна ланцюгова пила
6 198 ₴
- Под заказ
- Код: 4823104602422
Отправка с 26 мая 2026- +380 (67) 584-96-20
SEQUOIA Connecta Series - єдина акумуляторна система садової техніки Sequoia, яка налічує 6 одиниць техніки по догляду вашого саду та газону.
✔ SEQUOIA SBC2012BS - акумуляторна ланцюгова пилка з ідеальним співвідношенням розміру, потужності та ваги, яка працює від однієї 20В акумуляторної батареї.
Особливості пили:
✔ Безщітковий двигун - покращує ефективність роботи, мінімізує технічне обслуговування та продовжує термін служби пристрою.
✔ SDS-система безключового натягу ланцюга – допомагає без зусиль виконати регулювання натягу ланцюга, без допомоги будь-яких додаткових інструментів.
✔ Ергономічний дизайн - забезпечує більш комфорту та ефективну роботу.
✔ Аварійне гальмо ланцюга - додатковий безпека при екстрених випадках.
✔ Захист від випадкового ввімкнення.
✔ Fast Charge – швидка зарядка акумуляторної батареї тривалістю до 2 годин.
✔ Автоматичне змащування ланцюга та шини під час роботи.
✔ Загальна вага: 3.8 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Питание | Аккумулятор |
| Объем масляного бака | 200 мл |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Вес | 3.2 кг |
| Производитель | SEQUOIA |
| Скорость вращения цепи | 6 м/сек |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 300 мм |
| Высота | 240 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Расположение зубьев | Двустороннее |
| Шаг зубьев | 3.8 мм |
| Глубина пропила | 290 мм |
| Напряжение | 20 В |
- Цена: 6 198 ₴










