✔ Диск регулювання швидкості - кращий контроль для роботи з різними матеріалами.
✔ Металізоване покриття - захист редуктора і механізму, професійний дизайн.
✔ Маятниковий механізм - перемикання режимів для якісного розрізу різних матеріалів.
✔ Безключевий механізм зміни пилки - швидка зміна полотна.
✔ Ергономічна м’яка ручка - більше комфорту і менше втоми.
✔ Кабель живлення «антизлом» - прогумований 3-х метровий кабель зі вставкою «антизлом».
✔ Потужний двигун 600 Вт (500-3000 ходів в хв.) - відмінна якість різу по різним матеріалам (60 мм дерево/6 мм алюміній).
✔ Лита підошва з регулюваннями кута пропилу - велика жорсткість конструкції, керованість і точність установки для кращої якості різу + пластикова накладка захист від подряпин лакованих деталей підчас різу.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Длина хода пилки | 30 мм |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 3000 ход/мин |
| Материал подошвы | Алюминий |
| Вес | 2.6 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальная глубина пропила | |
| Максимальная глубина пропила (дерево) | 60 мм |
| Максимальная глубина пропила (алюминия) | 6 мм |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Быстрозажимное крепление пилки | Да |
| Маятниковый ход | Да |
| Регулировка маятникового хода | 5 |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Высота | 215 мм |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
- Цена: 3 163 ₴








