ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
Завдяки високій потужності, надійності та багатій комплектації, мотокоса СКІФ СБТ-4200 стане вашим незамінним помічником по господарству.
Бензотример здатний впоратися із заготівлею великих обсягів сіна, покосом різної рослинності: чагарників, очерету, лопухів і кукурудзи, а також з обробкою великих площ трав'яного покриву.
Доукомплектувавши мотокосу спеціальними насадками: культиватором, кущорізом, висоторізом, човновим мотором, можна розширити функціональність.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- Мотокоса бензинова СКІФ СБТ-4200;
- Двоплечий ранцевий ремінь;
- Котушка зріжучим волосінням на підшипнику;
- 40-зубий ніж з побідитовими напайками;
- Ємність для паливної суміші;
- Набір інструментів;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Мотокоса |
| Состояние | Новое |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Мощность двигателя | 4.2 л. с. |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Ширина скашивания ножа | 255 мм |
| Максимальная ширина скашивания | 400 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 9500 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Складная ручка | Да |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Антивибрационная система | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.7 кг |
| Длина | 185 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Диаметр штанги | 28 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 300 ₴



