Получите эту позицию бесплатно при покупке «Одноручна бензопила TIREX TRGCS26, POLAND»
Особливості бензопили TIREX TRGCS26
- компактні розміри;
- економна;
- мала вага;
- висока якість комплектовання;
- високоякісні шина та ланцюг;
- хромований циліндр;
- антивібраційна система;
- підкачувальний насос «Праймер»;
- повітряна заслінка з автоматичним вимкненням;
- бічний механізм натягу ланцюга;
- регульований масляний насос;
- ефективне аварійне гальмо ланцюга.
В нашому магазині Ви можете придбати бензинові генератори, газонокосарки, мотопомпи, електропили, бензопили, акумуляторні пили, бензокоси мотокоси, електрокоси тримери електричні, зварювальні апарати, зварювальні напівавтомати, акумуляторний інструмент, електро інструмент професійний та побутовий: шурупуверти, кутові шліфмашини, дрилі, перфоратори, гайковерти, полірувальні машини, будівельні міксери, краскопульти, комплектуючі аксесуари: масла 2-4Т, шини ланцюги, обрізні круги. Ми являємось партнерами та представниками таких торгових марок: DeWalt, Stiga, Stanley, Stanley FATMAX, ENERSOL, DWT, CROWN, SEQUOIA, kamberg, KAISER, ЕЛПРОМ, VITALS, WORKRAFT, CRAFTER, ТЕХАС, INTERTOOL, KENTAVR, WINZOR, ZOMAX, SADKO, LEX.
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
|---|---|
| Емкость топливного бака | 230 мл |
| Расход топлива | 0.5 л/ч |
| Количество цилиндров | 1 |
| Мощность двигателя | 2.7 л. с. |
| Объем двигателя | 25.4 куб. см |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Да |
| Праймер | Да |
| Основные | |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Длина шины | 305 мм |
| Объем масляного бака | 180 мл |
| Скорость вращения цепи | 208 м/сек |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Уровень шума | 110 дБ |
| Вес | 3.8 кг |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Количество оборотов | 12500 об/мин |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 4 500 ₴










