Зварювальна маска з автоматичним затемненням («хамелеон») ТМ «Кентавр» СМ-315Р призначена для захисту очей зварника від ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, яскравого світла, а також для захисту обличчя від механічного та конвекційного теплового впливу протягом всього процесу зварювання.
Крім високих показників надійності та продуктивності роботи маска «Кентавр» має низку інших явних переваг, до яких входять:
- два сенсори виявлення зварювальної дуги;
- електроживлення від сонячної та літієвої батарей;
- ударостійкий і вогнетривкий пластик (поліпропілен);
- мала вага;
- - автоматичне регулювання світлочутливості;
- регульований ступінь затемнення DIN 9-13;
- регулювання кріплення маски під будь-який розмір голови;
- захист очей зварника від ультрафіолетових та інфрачервоних променів DIN 16;
- регулювання затримки просвітління світлофільтра;
- функція для різання та шліфування металу;
- збільшений розмір оглядового вікна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kentavr |
| Страна производитель | Китай |
| Вид сварочной маски | Маска-хамелеон |
| Защита от излучения | Инфракрасного, Ультрафиолетового |
| Светлое состояние, DIN | 4 |
| Максимальная степень затемнения, DIN | 16 |
| Минимальная степень затемнения, DIN | 5 |
| Возможность работы с респиратором | Да |
| Регулировка плотности затемнения | Да |
| Регулировка задержки снятия затемнения | Да |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Питание маски | Фотоэлемент, Аккумулятор |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество поддерживаемых сенсоров | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 330 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Высота | 260 мм |
| Смотровое окно | |
| Длина смотрового окна | 92 мм |
| Ширина смотрового окна | 32 мм |
| Размеры светофильтра | |
| Длина светофильтра | 110 мм |
| Ширина светофильтра | 9 мм |
| Высота светофильтра | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 645 ₴




