За необхідності проведення та прокладання комунікаційних систем у вже існуючих спорудах використовуйте надійний та витривалий інструмент CROWN CT13525-125, який призначений для здійснення чистих та точних канавок у бетонних та залізобетонних панелях. Тривалий експлуатаційний ресурс гарантується якісними деталями та складанням.
Основні особливості:
- електродвигун потужністю 1500 Вт стійкий до тривалих та багаторазових підвищених навантажень,
- максимальна швидкість обертання пильного диска досягає 8500 об/хв;
- захисний кожух стабільно фіксується, виключаючи рухливість елемента і підвищуючи безпеку операцій, що проводяться;
- система плавного набору оборотів унеможливлює перевантаження машини на старті;
- просте регулювання глибини прокладки каналу здійснюється за допомогою шкали та затискних гвинтів;
- при несанкціонованому припиненні подачі енергії апарату потрібний повторний запуск;
- контролювати лінію різу допомагає спеціальна насічка на фасаді корпусу;
- ефективна система видалення пилу сприяє своєчасному очищенню канавки і відповідно - зниження навантаження на девайс;
- в комплекті постачається бічна рукоять, дозволяючи отримати повний контроль над керуванням та коректно розподілити зусилля користувача.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crown |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Количество рабочих дисков | 2 |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Максимальное количество оборотов | 8500 об/мин |
| Максимальная глубина пропила | 29 мм |
| Максимальная ширина паза | 30 мм |
| Вес | 4.8 кг |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 5 500 ₴






