EPG-7500SE - це великий, потужний та надійний генератор з мідною обмоткою, призначений для живлення робочих місць та будинків в умовах обмеженої подачі електроенергії. Має потужність 7,5 кВт (50 Гц), забезпечену надійним, економічним та легким у запуску двигуном із 26-літровим бензобаком для безперервної роботи до 10 годин. Ергономічний дизайн та зручна панель приладів забезпечують простоту у підєднанні навіть у складних умовах експлуатації. Генератор обладнаний силовою розеткою 32А, що застосовуються за потреби підключити побутові прилади, які мають стандартну або підвищену потужність, а також комплектується транспортними колесами для легкого транспортування. Для полегшення експлуатації є функція запуску ключем запалювання (акумулятор та колеса входять до комплекту)
Оплата та доставка зручним для вас способом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронный |
| Конструкция | Стационарная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 7 кВт |
| Максимальная мощность | 7.5 кВт |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Режим работы | Аварийный |
| Время непрерывной работы | 8 час |
| Степень защиты IP | 23 |
| Срок службы | 10 лет |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | EnerSol |
| Объем двигателя | 450 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1.1 л |
| Объем топливного бака | 26 л |
| Мощность двигателя | 15 л. с. |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Потребление топлива | 450 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 695 мм |
| Высота | 565 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Вес | 88 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск, Электростартер |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Уровень шума | 96 дБ |
| Счетчик моточасов | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Количество колесиков | 2 |
- Цена: 32 995 ₴











