Перфоратор Nowa M1100s - це універсальний перфоратор для ремонтних і будівельних робіт. Функціонально три режими роботи: свердління, свердління з ударом і довбання. Двигун потужністю 1100 Вт і частотою ударів 5100 на хвилину. Корпус з якісного пластику та металевими вставками і відмінною системою захисту від пилу. Тип патрона SDS-Plus. Тип роботи від мережі. У комплекті до перфоратора ідуть три 3 свердла, піка та долото, а для зберігання і транспортування пластиковий кейс.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | NOWA |
| Страна производитель | Польша |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режимы работы | Сверление, Сверление с ударом, Долбление (удар) |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 1150 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 5100 уд/мин |
| Максимальная сила удара | 3.9 Дж. |
| Длина сетевого кабеля | 2 м |
| Вес | 3.8 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 000 ₴







Отправка с 26 мая 2026