ТЕХАС ТА-00-011 RAPTOR інверторна зварка - стійка, надійна та потужна. З дорогою та якісною начинкою, транзистори фірми TOSHIBA забезпечать довгу службу апарата, дросель - забезпечить легкий та стабільний струм. Усилені боянети d-13мм і довжина робочих мідних кабелів 3 метра, нададуть кращу маневреність під час зварювання.
Переваги:
- потужність,
- кабеля - 3 метра,
- дисплей,
- транзистори TOSHIBA,
- потужна система охолодження,
- захист від перевантаження,
- захист від ненавмисного замикання +-,
- гарантія офіційна 3 роки.
Відправляємо в день замовлення. Оплата при отримані новою поштою, укрпоштою, на картку MONO, ПРИВАТ.
Знайшов дешевше....зробимо знижку!!!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Номинальная потребляемая мощность | 4 кВА |
| Страна производитель | Украина |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 мм |
| Вес | 5.2 кг |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Степень защиты IP | 21 |
| Номинальный сварочный ток | 300 А |
| Продолжительность нагрузки | 80 % |
| Максимальный сварочный ток | 300 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Производитель | ТехАС |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 5 мм |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 200 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Длина | 320 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 700 ₴











