
BJC BC-10A, 6-12V, зарядний пристрій, made in Poland
3 500 ₴
- Под заказ
- Код: 5901969123722
Отправка с 27 мая 2026+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фірмовий зарядний пристрій для різних типів акумуляторів польської ТМ Smart Gurad та гарантією 24 місяців. Зарядка підходять для усіх типів акумуляторів, ємністю до 200А (гелевих та кислотних акумуляторів). Максимальний струм заряду 10Аг. Володіє усіма типами безпеки, автоматичне вимкнення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AXXIS ПОЛЬША |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Зарядная станция |
| Зарядка батареи | От сети |
| Входное напряжение | 220 В |
| Выходной ток | 10 мА |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина | 170 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Высота | 50 мм |
| Вес | 1 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Цвет | Оранжевый |
Информация для заказа
- Цена: 3 500 ₴







