Якісне та надійне джерело безперебійного живлення з правильним, чистим синусом для вашого електроприладу. Сертифікований товар з офіційною гарантією 24 місяців. Також у нас можна придбати зі знижкою до повного комплекту безпечні для житлових приміщень акумулятори гелеві та AGM gel.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.44 кг |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Частота тока | 50 Гц |
| Тип монтажа | В стойку/напольный |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Допустимая пиковая мощность | 500 Вт |
| Количество выходных розеток | 1 шт. |
| Выходная мощность | 350 Вт |
| Время переключения | 4 мс |
| Время зарядки | 1 година |
| Высота | 270 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Длина | 250 мм |
| Максимальная мощность | 350 Вт |
| Индикация | Звуковая |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Ток заряда | 10 А |
| Защита | |
| Автоматическая регулировка напряжения | True |
| Защита от перегрева | True |
| Защита от перегрузки | True |
Информация для заказа
- Цена: от 6 599 ₴







