Получите эту позицию бесплатно при покупке «Акція!!! DWT SZ-3000 бензиновий генератор, 100% мідна обмотка»
Відправка в день замовлення!!! Генератор бензиновий DWT SZ-3000, з потужністю 3 кВт. 100% мідна обмотка - резервне джерело живлення, висока Швейцарська якість. Добре підходить для приватних будинків, 100% забезпечить безпечну роботу вашій побутовій техніці та легко справиться на будмайдамчику з електроінструментом. Переваги: зібраний з високоякісних деталей, гарантована мідна обмотка, стабільна напруга AVR, частота 50 Гц, великий бак, економний, малошумний, вага 46 кг. Перед продажою проводимо технічну провірку та тестуємо. Проводимо технічне гарантійне та після гарантійне обслуговування. Гарантія офіційна! За додатковою інформацією прошу дзвонити: +380675849620
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 42 кг |
| Высота | 450 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Длина | 600 мм |
| Основные | |
| Производитель | DWT |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Номинальная мощность | 2 кВт |
| Конструкция | Стационарная |
| Тип топлива | Бензин |
| Напряжение | 230 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Время непрерывной работы | 5 час |
| Максимальная мощность | 2.2 кВт |
| Защита от перегрузки | Да |
| Состояние | Новое |
| Количество фаз | 1 |
| Дополнительные характеристики | |
| Защитный кожух | Да |
| Уровень шума | 92 дБ |
| Ручка для переноса | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Объем двигателя | 212 куб. см |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Потребление топлива | 330 л/ч |
- Цена: 19 000 ₴






