Особливості батареї Stanley FATMAX SFMCB202
✔ Час заряду 30хв.
✔ Захист осередків від раздяда.
✔ Захист інструменту від перегріву і перевантаження.
✔ Захист від глибокої зарядки.
✔ Стійкий до впливу навколишнього середовища.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.42 кг |
| Высота | 55 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Длина | 128 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Stanley |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Цвет корпуса | Желтый |
| Страна производитель | Бельгия |
| Напряжение | 20 В |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 000 ₴



