Акумуляторна болгарка WORCRAFT CAG-S20LiBH-125B - потужний і надійний інструмент з безщітковим двигуном нового покоління, який має високий ресурс і велику енергоефективність.
Дві швидкості обертання з електронною стабілізацією оборотів дозволяють швидко впоратися із будь-якими завданнями.
Комплект поставки включає акумуляторну батарею, зарядний пристрій, відрізні і шліфувальні круги. Все це компактно розташоване у зручному кейсі.
ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ
- Безщітковий двигун
- Діаметр диска – 125 мм
- Посадковий діаметр диска – 22.2 мм
- Дві швидкості – 3500/8500 об/хв
- Електронна стабілізація оборотів
- Батарея + Зарядка + Кейс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 2 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Производитель | Worcraft |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Максимальное количество оборотов | 8500 об/мин |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 5 690 ₴








