Фрезерна машинка CROWN CT11023 професійного класу, універсальний інструмент. Інструмент, який здатний працювати довго та легко, справиться з різноманітними задачами. Потужний двигун 710Вт, максимальна кільксть обертів 33000об/хв, цанга 6,8мм, висота ходу 20мм, вага 1.4кг, гарантія виробника 36міс.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crown |
| Страна производитель | Швейцария |
| Размер цанги | 8 мм |
| Максимальная глубина фрезерования | 20 мм |
| Максимальное количество оборотов | 33000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 710 Вт |
| Вес | 1.4 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Сумка-чехол |
Информация для заказа
- Цена: 4 700 ₴












