Бензинова пила DWT BKS45-18В оснащується потужним двигуном об’ємом 45 куб. см , який розвиває потужність 1.8 кВт при 3300 обертах на хвилину, що робить його надійним, потужним і легким.
✔ Двигун забезпечує необхідну потужність для комфортної і тривалої роботи, при цьому підтримуючи низький рівень викидів і низьке споживання пального.
✔ Двигун вилитий із сплаву з магнію та алюмінію, що забезпечує високий ресурс, надійність і швидке охолодження.
✔ Регульований масляний насос дозволяє дозувати рівень подачі мастила на пильну гарнітуру, що позитивно впливає на термін її експлуатації.
✔ Без ключовий доступ до повітряного фільтра, полегшує його очищення і заміну без додаткових інструментів.
Виникли питання по доставці чи оплаті прошу звертатися:
& & +38(050)5849620
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | DWT |
| Страна производитель | Швейцария |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Длина шины | 450 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Количество оборотов | 3300 об/мин |
| Объем масляного бака | 250 мл |
| Вес | 5.5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 45 куб. см |
| Мощность двигателя | 2.2 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальное количество оборотов | 3300 об/хв |
- Цена: 4 999 ₴









