Пила електрична ланцюгова SEQUOIA SEC-2014 української ТМ SEQUOIA. Пила вагою лише 4 кг, довжиною шини 35 см та потужним двигуном 2000 Вт, відмінний варіант електропили для робіт по дому. Завдяки поперечному розташуванню двигуна, Ви відчуєте зручний баланс і контроль під час роботи. Переваги: модульний захист від перевантаження, плавне регулювання обертів, автоматичний насос для змащування шини та ланцюга. Взагальному електропила SEQUOIA SEC-2014 призначена для роботи з деровиною середнього розміру. Гарантія 2 роки.
Виникли питання по доставці чи оплаті прошу звертатися:
& & +38(050)5849620
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SEQUOIA |
| Страна производитель | Украина |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина шины | 35 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Объем масляного бака | 200 мл |
| Вес | 4 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Сетевая пила |
| Расположение зубьев | Двустороннее |
| Мощность двигателя, Вт | 2000 |
| Напряжение | 220 В |
| Длина полотна | 35 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 099 ₴








