
EnerSol ES-AC200-50-1_50л, 1,8кВт_ Компресор повітряний поршневий
8 000 ₴
- Под заказ
- Код: 4823104601173
Отправка с 27 мая 2026+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості ES-AC200-50-1
✔ Серія малих поршневих масляних компресорів для нечастого використання в господарстві або в майстернях.
✔ Компактні розміри - зручно для роботи в обмеженому просторі.
✔ Швидке наповнення ресивера стисненим повітрям до 3 хв.
✔ Компресори обладнані пристроєм для захисту двигуна.
✔ Цей пристрій спрацьовує в разі перегріву двигуна в результаті виникнення будь-якої несправності, перериваючи електричне живлення.
Характеристики
| Электрические параметры | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1.8 Вт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Основные | |
| Вес | 31 кг |
| Производитель | EnerSol |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип поршневого компрессора | с прямым приводом |
| Объем ресивера | 50 л |
| Максимальное давление | 8 МПа |
| Производительность | 200 куб. м/мин |
| Минимальная температура окружающей среды | -20 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Расположение ресивера | Горизонтально |
| Тип поршневого компрессора по расположению цилиндров | Вертикальный |
| Тип компрессора по мобильности | Передвижной |
| Дополнительные характеристики | |
| Система автоматической защиты | Да |
| Воздушный фильтр | Да |
| Количество колес | 2 шт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 650 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Длина | 680 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 000 ₴




