Особливості SPC2418
✔ Надійна, практична в експлуатації бензопила Sequoia SPC2418 - це Ваш помічник для виконання різних робіт в саду.
✔ Вона допоможе розпиляти колоди і дерева середнього розміру і стане в нагоді для обрізки садових дерев.
✔ Бензопила оснащена антивібраційною системою і призначена для індивідуального використання в побутових умовах.
✔ Відмінною особливістю пилки є автоматизована система мастила ланцюгового механізму.
✔ Автоматика запобігає перегріванню ланцюга і шини, самостійно визначаючи оптимальну кількість мастила для певного виду робіт.
✔ Мастильним механізмом регулюється кількість подачі масла в залежності від твердості матеріалу, а також виду виконуваних завдань.
✔ Конструкція пилки оснащена двотактним економним двигуном, з низьким викидом СО в навколишнє середовище.
✔ Зручність і точність робіт забезпечується за рахунок добре збалансованої конструкції.
✔ Простий доступ до видаткових матеріалів надає можливість робити заміну фільтру і свічки без візиту до центрів технічного обслуговування.
✔ Зручна і якісна бензопила SPC2418 - це універсальний інструмент для проведення робіт в саду, а також для виконання будівельних завдань.
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2.4 Вт |
| Основные | |
| Вес | 5.48 кг |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Производитель | SEQUOIA |
| Длина шины | 45 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Объем масляного бака | 550 мл |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Объем двигателя | 45 куб. см |
| Мощность двигателя | 3 л. с. |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
- Цена: 5 098 ₴












Отправка с 26 мая 2026