✔ Бензинова коса SPB4325 ідеально підійде для користувачів середніми площами косіння.
✔ Бензиновий 2-х тактний двигун, потужністю 1.81 кВт, легко впорається з високою травою і бур’янами.
✔ Якісний редуктор з високою тепловіддачею виготовлений з особливого сплаву, стійкого до корозії і механічних пошкоджень.
✔ Довгу роботу коси забезпечує надійний двигун, що розвиває 8 000 об/хв, великий маховик, охолоджуючий двигун під час роботи і великий бак для паливної суміші.
✔ Суцільний металевий вал приводу товщиною 10 мм, створює мінімальну вібрацію.
✔ Ортопедичний ремінь на два плеча створює додатковий комфорт для роботи.
✔ Бензиновий 2-х тактний двигун, потужністю 1.81 кВт, легко впорається з високою травою і бур’янами.
✔ Якісний редуктор з високою тепловіддачею виготовлений з особливого сплаву, стійкого до корозії і механічних пошкоджень.
✔ Довгу роботу коси забезпечує надійний двигун, що розвиває 8 000 об/хв, великий маховик, охолоджуючий двигун під час роботи і великий бак для паливної суміші.
✔ Суцільний металевий вал приводу товщиною 10 мм, створює мінімальну вібрацію.
✔ Ортопедичний ремінь на два плеча створює додатковий комфорт для роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Максимальное количество оборотов | 8000 об/мин |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Тип штанги | Прямая |
| Тип | Мотокоса |
| Производитель | SEQUOIA |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Мощность двигателя | 2.2 л. с. |
| Страна производитель | Украина |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Складная ручка | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.6 кг |
| Ширина | 460 мм |
| Длина | 1950 мм |
| Диаметр штанги | 26 мм |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 43 куб. см |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
| Объем топливного бака | 1.1 л |
Информация для заказа
- Цена: 4 799 ₴












