CRAFTER ARC-50 - поршневих масляний компресор, з потужним двигуном 1850 Вт. Обємом ресивера на чесних 50 л. Живлення від мережі 220 В. Максимальна кількість обертів валу 2850 об/хв. Регулювання тиску 0-8 бар. Якісний блок пресконтроля (реле тиску) в комплекті з двома манометрами. Компресор обладнаний пристроєм для захисту двигуна, цей пристрій спрацьовує в разі перегріву двигуна, або в результаті виникнення будь-якої несправності, перериваючи електричне живлення. Для повної безпеки експлуатації, в компресорі функціонує запобіжний клапан. Нагнітальні трубки компресора мідні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crafter |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Степень защиты IP | 44 |
| Вес | 24 кг |
| Производительность | 240 куб. м/мин |
| Максимальное давление | 8 МПа |
| Объем ресивера | 50 л |
| Тип поршневого компрессора | с прямым приводом |
| Тип поршневого компрессора по применению смазки | Масляный |
| Расположение ресивера | Горизонтально |
| Тип поршневого компрессора по расположению цилиндров | Вертикальный |
| Тип компрессора по мобильности | Передвижной |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 320 мм |
| Длина | 700 мм |
| Высота | 650 мм |
| Электрические параметры | |
| Потребляемая мощность | 1850 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота тока | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 6 700 ₴












