
Vitals Master MIG-1400 SN Mini, професійний зварювальний напівавтомат інверторного типу
6 665 ₴
5 665 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0000001529227
- +380 (67) 584-96-20
Переносний професійний зварювальний напівавтомат інверторного типу Vitals Master MIG-1400 SN Mini, може використовуватися, як у стаціонарних умовах, так і в польових умовах у складі мобільних комплексів, забезпечених міні-електростанціямм.
Переваги:
- ForceArc (форсаж дуги) — функція апарату, яка збільшує зварювальний струм у момент відділення краплі металу від електрода. Знижує ймовірність прилипання електрода й підвищує стабільність горіння дуги.
- Hot Start (гарячий старт) — піковий струм у момент підпалу дуги для плавного старту.
- Antistick — захисна функція, яка спрацьовує в разі занадто тривалого короткого замикання, що перевищує встановлену тимчасову межу: зазвичай це орієнтовно 0,6 с. Легкий підпал і висока стабільність горіння дуги, знижене утворення бризок.
- Lift-Tig — режим зварювального апарату для аргонодугового зварювання вольфрамовим електродом. Особливість цього способу полягає в підпалі дуги. Підпал здійснюється дотиком вольфрамовим електродом поверхні деталі, що зварюється, та подальшого плавного підіймання до утворення дуги потрібних розмірів.
- Три режими зварювання: MMA, MIG-MAG (3 підрежими роботи), TIG-LIFT.
- Висока стабільність горіння дуги, зниження утворення бризок.
- Робота в разі зниженої напруги мережі живлення — до 160 В.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 7 кг |
| Виробник | Vitals |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Латвія |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 4 кВт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальний зварювальний струм | 140 А |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.8 мм |
| Тривалість навантаження | 85 % |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 1 кг |
| Механізм подачі дроту | Пластик |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина | 390 мм |
- Ціна: 5 665 ₴










