Зварювальний апарат інверторного типу CRAFTER RPI-300, (кабеля по 3 метра) легкий та компактний. Добре справиться з вашими зварочними роботами, зручний для монтажних робіт на висоті. Ідеально варить електродами в діаметрі 5 мм. Нержавіючі електроди, йому також під силу. Володіє функціями гарячий старт, антизалипання та має захист від перегріву. Відправляємо в день замовлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crafter |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Частота тока | 50 Гц |
| Степень защиты IP | 21 |
| Напряжение холостого хода | 60 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 5.76 кВА |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 5 мм |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1 мм |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Максимальный сварочный ток | 300 А |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Продолжительность нагрузки | 60 % |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 130 мм |
| Длина | 350 мм |
| Высота | 210 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 000 ₴









