Будівельний пилосос MacAllister S/M 20л, чудово підійде для прибирання різних типів приміщень. Максимальна потужність 1400 Вт допоможе вам підтримувати чистоту як у майстерні, так і вдома. Залежно від потреб і типу забруднень ви можете пилососити насухо або волого. Пилосос MacAllister також має функцію відсмоктування пилу. Представлена модель надзвичайно функціональна. Завдяки вазі трохи більше 6 кг прилад зручний у використанні. 5,5-метровий кабель і шланг довжиною понад два метри забезпечують свободу пересування. Разом з пилососом в комплект також входить пилозбірник, фільтр-картридж і поролоновий фільтр. На пилосос MacAllister S/M 20, 2 роки гарантії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mac Allister |
| Страна производитель | Польша |
| Объем пылесборника | 20 л |
| Тип трубы всасывания | Составная |
| Мощность всасывания | 1400 Вт |
| Питание | Сеть 12В |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Фильтр тонкой очистки | Да |
| Тип уборки | Сухая , Влажная |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Количество щеток в комплекте | 1 |
| Тип | Вертикальный |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 78 дБ |
| Длина всасывающего шланга | 2 м |
| Длина сетевого шнура | 5.5 м |
| Дополнительная комплектация | Насадка "Ковер/Пол", Щелевая насадка, Удлинительные трубки |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 514 мм |
| Ширина | 241 мм |
| Глубина | 241 мм |
| Вес | 7 кг |
Информация для заказа
- Цена: 4 130 ₴












