Топ

NEW DWT AWSP-20-125 DV BMC Акумуляторна болгарка з регулюванням обертів БЕЗ АКУМУЛЯТОРІВ
2 500 ₴
- Готово к отправке
- Код: AWSP-20-125DV
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пропоную вам вигідно придбати в нашому магазині напівпрофесійну акумуляторну болгарку з регулюванням обертів ТМ DWT AWSP-20-125 DV - якість європейська, а ціна народна. Основні переваги: безщітковий електродвигун, що в 2 рази довговічніший і надійний від щіткового, в 1,5 рази економніший в роботі, перемикання оборотів 6 ступенів 300-9000 об/хв, захисна муфта при закусуванні ріжучого диска, що вбереже вас від травм, а також модель DWT AWSP-20-125 DV оснащена захистом від випадкового запуску.
Технічні характеристики:
- Тип акумулятора Li-Ion
- Номінальна напруга 20 В Макс.
- Номінальна швидкість 300-9000 хв-1
- Ємність акумулятора 4 А·год
- Різьба шпинделя M10/M14
- Макс. Ø відрізного диска 100/110/125 мм
- Макс. Ø шліфувального диска 100/110/125 мм
- Макс. Ø гумової шліфувальної пластини 100/110/125 мм
- Макс. Ø дискової дротяної щітки 65/75 мм
- Макс. Ø чашеподібної дротяної щітки 65/75 мм
- Вага 2,09 кгТип акумулятора Li-Ion
- Номінальна напруга 20 В Макс.
- Номінальна швидкість 300-9000 хв-1
- Ємність акумулятора 4 А·год
- Різьба шпинделя M10/M14
- Макс. Ø відрізного диска 100/110/125 мм
- Макс. Ø шліфувального диска 100/110/125 мм
- Макс. Ø гумової шліфувальної пластини 100/110/125 мм
- Макс. Ø дискової дротяної щітки 65/75 мм
- Макс. Ø чашеподібної дротяної щітки 65/75 мм
- Вага 2,09 кг
Комплектація:
- Болгарка-1шт,
- Картонна упаковка-1шт,
- Інструкція та гарантій талон.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DWT |
| Страна производитель | Швейцария |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 8500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 2.2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Длина щетки | 75 мм |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 500 ₴





