Ланцюгова електропила ТехАС ТА-03-224, доступна по ціні та надійна по якості з потужним двигуном 2.3 кВт. Бокове розміщення двигуна, прорезинена рукоятка забезпечить вам зручність під час роботи. Натяжка ланцюга проста (болтом), захистить вас від зайвих витрат в експлуатації пили. Корпус пили складається напів з металу, а маса не перебільшує 4.6 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | ТехАС |
| Страна производитель | Украина |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина шины | 40 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 14 м/сек |
| Объем масляного бака | 250 мл |
| Вес | 4.6 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2.3 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Легкий запуск | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 980 ₴









