Ви перед вибором якісної пили....Sadko... лише Sadko GCS-510E. Доступна ціна за європейську якість. Потужна, економна та надійна на всі 100%. Гарантія 3 роки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sadko |
| Страна производитель | Словения |
| Вес | 6.5 кг |
| Длина шины | 45 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 50 куб. см |
| Мощность двигателя | 3 л. с. |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
Информация для заказа
- Цена: 5 000 ₴









